Spartak Varna 1-1 CSKA Sofia — Bulgaristan Birinci Ligi

Bulgaristan Birinci LigiBulgaristan Birinci Ligi·BulgaristanBulgaristan
Stadion Spartak· VarnaHakem:Radoslav Gidzhenov, Bulgaria
MS

Maç Öncesi Öngörü

🎯 Canlı Gol Sinyalleri

0'HTFT
19'
32'
36'
46'
51'
57'
58'
58'
63'
65'
70'
71'
77'
77'
78'
81'

Maç Raporu

Spartak Varna ile CSKA Sofia, Bulgaristan Birinci Ligi mücadelesinde 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 5 Eylül 2026 tarihinde oynandı. Karşılaşmanın ilk golünü 19. dakikada CSKA Sofia adına I. Pittas kaydetti. Topa sahip olmada %69 ile CSKA Sofia üstündü; toplam şut sayısı 4-26 olarak kaydedildi. Bu rapor, xG, momentum ve tempoyu dakika dakika izleyen Shutli canlı maç verilerinden otomatik üretilmiştir.

Shutli'yi uygulamada aç

MFT Sistemi

MFT Skoru
19.5
Ev Sahibi
35.0
Deplasman
54.5
Toplam
27.3
Ort
MFT Farkı
Dep Baskın+15.4
Ev Sahibi19.5
Deplasman35.0
Güvenilirlik%88

Bileşen Analizi

xG Bileşeni
0.0
6.86.8
Momentum Bileşeni
3.4
12.816.2
Tempo Bileşeni
12.0
0.012.0
Trend Analizi
Ev Sahibi · Son 5dk+0.0
Deplasman · Son 5dk+0.0