Spartak Varna 1-1 CSKA Sofia — Bulgaristan Birinci Ligi
Stadion Spartak· VarnaHakem:Radoslav Gidzhenov, Bulgaria
MS
Maç Öncesi Öngörü
🎯 Canlı Gol Sinyalleri
0'HTFT
19'
32'
36'
46'
51'
57'
58'
58'
63'
65'
70'
71'
77'
77'
78'
81'
Maç Raporu
Spartak Varna ile CSKA Sofia, Bulgaristan Birinci Ligi mücadelesinde 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 5 Eylül 2026 tarihinde oynandı. Karşılaşmanın ilk golünü 19. dakikada CSKA Sofia adına I. Pittas kaydetti. Topa sahip olmada %69 ile CSKA Sofia üstündü; toplam şut sayısı 4-26 olarak kaydedildi. Bu rapor, xG, momentum ve tempoyu dakika dakika izleyen Shutli canlı maç verilerinden otomatik üretilmiştir.
Shutli'yi uygulamada aç
MFT Sistemi
MFT Skoru
19.5
35.0
54.5
27.3
MFT Farkı
Dep Baskın+15.4Ev Sahibi19.5
Deplasman35.0
Güvenilirlik%88
Bileşen Analizi
xG Bileşeni
0.0
6.86.8
Momentum Bileşeni
3.4
12.816.2
Tempo Bileşeni
12.0
0.012.0
Trend Analizi
Ev Sahibi · Son 5dk+0.0
Deplasman · Son 5dk+0.0
İstatistikler
0Beklenen Gol (xG)0
31%Top Kontrolü69%
4Toplam Şut26
2İsabetli8
2İsabetsiz18
0Bloklanan0
0Ceza Alanı İçi0
0Ceza Alanı Dışı0
2Korner10
0Faul0
0Ofsayt0
0Kaleci Kurtarış0
0Pas0
0İsabetli Pas0
2Sarı Kart3
0Kırmızı Kart0
Karşılıklı
1
Galibiyet
1
Beraberlik
3
Galibiyet
Toplam Maç
5
Goller
17
Ort. Gol
3.40
Form Karşılaştırma
Spartak Varna
DLLLW
Ort. Puan0.80
Gol/Maç0.80
Yenilen/Maç2.20
Gol Farkı-7
CSKA Sofia
LWLLW
Ort. Puan1.20
Gol/Maç1.80
Yenilen/Maç1.80
Gol Farkı0
Seriler & Trendler
Spartak Varna
1 Yenilmezlik1 Gol Atma
CSKA Sofia
1 Yenilmezlik1 Gol Atma
Maç Eğilimleri
Karşılıklı Gol2/5 (40%)
Toplam 3+ Gol3/5 (60%)
Toplam 2 ve Altı Gol2/5 (40%)
Gol Yememe0Spartak Varna
Ort. İY Gol1.80
Gol Yememe0CSKA Sofia
Spartak Varna — Son 5 İç Saha Maçı
DLWDW
- Spartak Varna1 - 1LudogoretsFirst LeagueRegular Season - 7HT 0-0
- Spartak Varna0 - 1Septemvri SofiaFirst LeagueRegular Season - 5HT 0-0
- Spartak Varna1 - 0Lokomotiv PlovdivFirst LeagueRegular Season - 3HT 1-0
- Spartak Varna2 - 2CSKA 1948First LeagueRegular Season - 1HT 2-0
- Spartak Varna7 - 3DobrudzhaFriendlies ClubsClub FriendliesHT 1-3
CSKA Sofia — Son 5 Deplasman Maçı
LWWD
- OFI3 - 0CSKA SofiaUEFA Europa LeaguePlay-offsHT 1-0
- Septemvri Sofia0 - 3CSKA SofiaFirst LeagueRegular Season - 4HT 0-1
- Maccabi Tel Aviv0 - 3CSKA SofiaUEFA Europa League3rd Qualifying RoundHT 0-2
- Qarabag0 - 0CSKA SofiaUEFA Europa League2nd Qualifying RoundHT 0-0
Önceki Maçlar
5 maç- 2025/26
- Spartak Varna0 - 4CSKA SofiaFirst LeagueRegular Season - 17HT 0-2
- CSKA Sofia1 - 1Spartak VarnaFirst LeagueRegular Season - 2HT 1-0
- 2024/25
- CSKA Sofia5 - 0Spartak VarnaFirst LeagueConference League Play-off Group - 4HT 1-0
- Spartak Varna0 - 1CSKA SofiaFirst LeagueConference League Play-off Group - 1HT 0-1
- Spartak Varna2 - 3CSKA SofiaCupRound of 16HT 2-2

