Avispa Fukuoka vs Shimizu S-pulse — J1 League
Analizy przedmeczowe
🎯 Sygnały bramkowe na żywo
Zapowiedź meczu
Zespół Avispa Fukuoka podejmuje drużynę Shimizu S-pulse na stadionie Best Denki Stadium w J1 League — termin: , godzina: . Zespół Avispa Fukuoka zajmuje 12. miejsce z dorobkiem 3 pkt, natomiast Shimizu S-pulse plasuje się na 15. miejscu z dorobkiem 3 pkt. Bilans bezpośrednich spotkań — rozegrane mecze: 5, wygrane zespołu Avispa Fukuoka: 3, wygrane zespołu Shimizu S-pulse: 0, remisy: 2. Średnia liczba bramek w tych spotkaniach wyniosła 3,00 na mecz. Obie drużyny trafiały do siatki w 4 z 5 spotkań, a wynik powyżej dwóch goli padł w 3 z nich. Składy, statystyki i analiza na żywo pojawiają się na tej stronie automatycznie, w miarę jak silnik danych Shutli je otrzymuje.
Otwórz Shutli w aplikacji
Bezpośrednie spotkania
Zwycięstwa
Remisy
Zwycięstwa
Łącznie meczów
5
Gole
15
Śr. goli
3.00
Porównanie formy
Avispa Fukuoka
Shimizu S-pulse
Avispa Fukuoka
Shimizu S-pulse
Tendencje meczowe
Avispa Fukuoka — Ostatnie 5 meczów u siebie
- Avispa Fukuoka1 - 0V-varen NagasakiJ1 LeagueRegular Season - 10HT 0-0
- Avispa Fukuoka1 - 5Nagoya GrampusJ1 LeagueRegular Season - 5HT 0-3
- Avispa Fukuoka0 - 2Cerezo OsakaJ1 LeagueRegular Season - 2HT 0-2
- Avispa Fukuoka1 - 1Roasso KumamotoFriendlies ClubsClub FriendlyHT 1-0
Shimizu S-pulse — Ostatnie 5 meczów na wyjeździe
- Kyoto Sanga1 - 2Shimizu S-pulseJ1 LeagueRegular Season - 14HT 1-0
- V-varen Nagasaki0 - 3Shimizu S-pulseJ1 LeagueRegular Season - 9HT 0-3
- Vissel Kobe2 - 0Shimizu S-pulseJ1 LeagueRegular Season - 11HT 1-0
- Nagoya Grampus1 - 0Shimizu S-pulseJ1 LeagueRegular Season - 1HT 0-0
- Jubilo Iwata0 - 2Shimizu S-pulseFriendlies ClubsClub FriendlyHT 0-0
Poprzednie mecze
5 meczów- 2026/27
- Avispa Fukuoka1 - 1Shimizu S-pulseJ1 LeagueRegular Season - 7HT 0-0
- 2025/26
- Avispa Fukuoka0 - 0Shimizu S-pulseJ1 LeagueRegular Season - 27HT 0-0
- Shimizu S-pulse3 - 1Avispa FukuokaJ1 LeagueRegular Season - 11HT 3-1
- 2022/23
- Avispa Fukuoka3 - 2Shimizu S-pulseJ1 LeagueRegular Season - 30HT 2-1
- Shimizu S-pulse3 - 1Avispa FukuokaJ1 LeagueRegular Season - 17HT 2-0
J1 League
20 Drużyny
| # | DRUŻYNA | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | +10 | 9 | |
| 2 | 3 | +5 | 9 | |
| 3 | 3 | +3 | 9 | |
| 4 | 3 | +6 | 7 | |
| 5 | 3 | +1 | 6 | |
| 6 | 3 | -1 | 6 | |
| 7 | 3 | +1 | 4 | |
| 8 | 3 | 0 | 4 | |
| 9 | 3 | 0 | 4 | |
| 10 | 3 | -1 | 4 | |
| 11 | 3 | -2 | 4 | |
| 12 | 3 | +1 | 3 | |
| 13 | 3 | 0 | 3 | |
| 14 | 3 | 0 | 3 | |
| 15 | 3 | -1 | 3 | |
| 16 | 3 | -2 | 3 | |
| 17 | 3 | -2 | 2 | |
| 18 | 3 | -3 | 1 | |
| 19 | 3 | -6 | 0 | |
| 20 | 3 | -9 | 0 |
3327

