Piast Gliwice vs Lech Poznan — Ekstraklasa
Předzápasové přehledy
🎯 Živé gólové signály
Náhled zápasu
Tým Piast Gliwice hostí tým Lech Poznan na stadionu Stadion Miejski w Gliwicach v Ekstraklasa — termín: , výkop: . Průběžné pořadí — Piast Gliwice: 8. místo, body: 17; Lech Poznan: 2. místo, body: 25. Bilance vzájemných zápasů — odehráno: 5, výhry týmu Piast Gliwice: 3, výhry týmu Lech Poznan: 1, remízy: 1. Průměrný počet gólů v těchto zápasech činil 1,40 na utkání. Oba týmy se trefily v 0 z 5 vzájemných zápasů a více než dva góly padly v 1 z nich. Sestavy, statistiky a živá analýza se na této stránce zobrazí automaticky, jakmile je datový engine Shutli obdrží.
Otevřít Shutli v aplikaci
Vzájemné zápasy
3
Výhry
1
Remízy
1
Výhry
Zápasů celkem
5
Góly
7
Průměr gólů
1.40
Porovnání formy
Piast Gliwice
WLLDW
Průměr bodů1.40
Góly/zápas1.40
Obdržené/zápas1.80
Rozdíl gólů-2
Lech Poznan
WWDWW
Průměr bodů2.60
Góly/zápas2.00
Obdržené/zápas0.60
Rozdíl gólů+7
Série a trendy
Piast Gliwice
1 Neporažen1 Skórování
Lech Poznan
10 Neporažen2 Skórování
Trendy zápasů
Obě mužstva skórovala0/5 (0%)
Více než 2 góly1/5 (20%)
Méně než 3 góly4/5 (80%)
Čistá konta0Piast Gliwice
Prům. góly v poločase0.80
Čistá konta0Lech Poznan
Piast Gliwice — Posledních 5 domácích zápasů
WLDWL
- Piast Gliwice4 - 3Wisla KrakowEkstraklasaRegular Season - 2HT 2-1
- Piast Gliwice0 - 2Odra OpoleFriendlies ClubsClub FriendliesHT 0-0
- Piast Gliwice2 - 2Miedz LegnicaFriendlies ClubsClub FriendliesHT 1-1
- Piast Gliwice1 - 0Baník OstravaFriendlies ClubsClub FriendliesHT 0-0
- Piast Gliwice1 - 3Raków CzęstochowaEkstraklasaRegular Season - 33HT 0-3
Lech Poznan — Posledních 5 venkovních zápasů
WWW
- Wieczysta Kraków1 - 2Lech PoznanEkstraklasaRegular Season - 2HT 0-2
- Aarhus1 - 4Lech PoznanUEFA Champions League2nd Qualifying RoundHT 0-2
- Radomiak Radom1 - 3Lech PoznanEkstraklasaRegular Season - 33HT 1-2
Předchozí zápasy
5 zápasů- 2025/26
- Lech Poznan3 - 0Piast GliwiceEkstraklasaRegular Season - 21HT 2-0
- Piast Gliwice1 - 0Lech PoznanEkstraklasaRegular Season - 4HT 0-0
- Piast Gliwice0 - 2Lech PoznanCupRound of 16HT 0-1
- 2024/25
- Lech Poznan1 - 0Piast GliwiceEkstraklasaRegular Season - 34HT 1-0
- Piast Gliwice0 - 0Lech PoznanEkstraklasaRegular Season - 17HT 0-0
Ekstraklasa
18 Týmy
| # | TÝM | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | +10 | 26 | |
| 2 | 10 | +18 | 25 | |
| 3 | 11 | +13 | 23 | |
| 4 | 10 | +9 | 21 | |
| 5 | 11 | +6 | 18 | |
| 6 | 11 | +3 | 18 | |
| 7 | 11 | 0 | 18 | |
| 8 | 11 | +2 | 17 | |
| 9 | 11 | -5 | 15 | |
| 10 | 11 | -3 | 12 | |
| 11 | 11 | -4 | 12 | |
| 12 | 10 | -4 | 12 | |
| 13 | 9 | -6 | 11 | |
| 14 | 11 | -1 | 10 | |
| 15 | 11 | -5 | 8 | |
| 16 | 10 | -14 | 8 | |
| 17 | 11 | -8 | 6 | |
| 18 | 11 | -11 | 6 |
507

